Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčky, bezpečná online půjčka

Hodláte si založit vlastní firmu, kdy potřebujete nějaký základní kapitál k tomu, abyste mohl fungovat? Ptáte se ale kde takový kapitál sehnat, která společnost Vám jej poskytne? Zejména to bývají společnosti, které poskytují svým klientům půjčky, kdy se v tomto případě jedná o podnikatelské půjčky v různých hodnotách.

Těchto společností najdeme na trhu mnoho, tudíž je těžké se mezi nimi zorientovat. I přes to se zde nachází společnosti, které přímo vynikají ve svém oboru. Jsou jimi společnosti, které soupeří o prvenství na českém trhu.

Půjčka pro OSVČ, půjčka pro firmy, půjčka pro podnikatele

My jsme společnost, která figuruje na současném trhu několik let, kdy jsme získali bohatou praxi k tomu, abychom mohli poskytovat ideální půjčky pro své klienty. Co tedy pro své klienty nabízíme a jak sjednání půjčky probíhá?

Pro své klienty nabízíme pouze půjčky, které mohou být spotřebitelské nebo podnikatelské, kdy při sjednávání každé z nich je potřeba splnit určité podmínky, kdy tyto podmínky se liší v obou případech.

Rychlé vyřízení půjčky pro podnikatele, půjčky pro OSVČ i půjčky pro firmy

Vzhledem k tomu, že si potřebujete půjček na start Vaší firmy, tak se jedná o podnikatelskou půjčku, kterou poskytujeme v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč. K úspěšnému sjednání půjčky je potřeba splnit tři podmínky, kdy první z nich říká, že nám musíte prokázat Vaši osobu, tudíž je nutností doložit občanský průkaz. Další podmínkou je, že nesmíte být v exekučním řízení. To se týká osob, které dluží peníze věřitelům, kdy jejich dlužné částky vyvolaly exekuční řízení. Poslední podmínka je, že nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městském úřadu. Co to pro Vás znamená? Pokud jste osoba, která bydlí u známého nebo příbuzného, kde majitel nemovitosti nesouhlasí s Vaším přihlášením k trvalému pobytu na dané místo, tak Vám poskytneme půjčku, až budete zde přihlášeni k trvalému pobytu.

Jak tedy probíhá sjednání půjčky? Na základě Vaší žádosti a splněných námi stanovených podmínek s Vámi sjednáme půjčku, kdy k Vaší žádosti přistupujeme individuálně a vždy se pro Vás snažíme najít ideální řešení.

Co ale dělat v situaci, kdy jste se problém s dluhy rozhodl řešit pomocí insolvenčního řízení? V tomto případě naše společnost poskytuje půjčku po insolvenci, kdy tato insolvence musí být řádně ukončená. Tato půjčka může dosáhnout výše až 50.000, kdy Váš prokazatelný příjem musí nabývat hodnotě 12.000 Kč. Co prokazatelný příjem znamená? To v překladu znamená, že nám musíte doložit, z jakého zdroje pochází Vaše příjmy. Těmito zdroji může být např. zaměstnání, podnikání, starobní důchod apod. Současně s tím nesmíte být v exekučním řízení a nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městském úřadu.

Zde byly popsány půjčky, které se hodí zejména pro podnikatele, ale pokud byste se rozhodl požádat o spotřebitelskou půjčku na něco jiného, tak Vám vyhovíme. Při jejím sjednávání je nutné mít prokazatelný příjem, nebýt v exekuci a "nebydlet" na městském úřadu. V případě jakýchkoli dotazů nás ihned kontaktujte, neboť naší hlavní prioritou je spokojenost našich klientů.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.